Rezervasyon Şartları

1- Seyahat Sözleşmesi
Bu sözleşme, rezervasyondan sonra eklenen kişiler de dahil olmak üzere, sizin adınıza Camption Tur. Sey. Rek. Org. Dan. Acent. Tan. Tic. A.Ş.(Şirket) ile akdedilmiştir. Her iki taraftan da herhangi bir anlaşmazlık çıkması durumunda yalnızca Ankara Mahkemeleri’nin yetkili olacağını kabul eder. Şirketin Genel Müdürü dışında hiçbir çalışanın bu şartları değiştirme veya kaldırma yetkisi yoktur. Tarafımızdan yazılı olarak onaylanmadıkça hiçbir indirim veya geri ödeme vaadi bağlayıcı olmayacaktır.

2- Rezervasyonunuzu Güvence Altına Alın
Seyahatin kesinleşmesi için rezervasyonun yapılabilmesi için kişi başı toplam seyahat bedelinin en az %15’i oranında depozito ödenmesi gerekmektedir. (Seyahate 30 gün veya daha az zaman kalmışsa ödemenin tamamı yapılmalıdır.) Minimum depozito tutarı bazı turlarda kullanılan ekipman ve ulaşım şekillerine göre değişiklik gösterebilir, bu bilgi ilgili sayfanın alt kısmında mevcuttur. tur sayfası. Ödeme, rezervasyon sırasında onaylanacaktır. Elden, telefon, web sitesi üzerinden, e-posta, faks veya diğer herhangi bir yöntemle (daha sonra eklenen veya değiştirilenler dahil) rezervasyon yaptıran müşterilerimiz aşağıdaki maddeleri kabul etmiş sayılacaktır;

  • A. Web sitemizdeki veya broşürlerimizdeki Rezervasyon Koşullarımızı ve bilgi sayfalarımızı okudular ve kabul ettiler.
  • B. Macera yolculuğunun içerdiği riskleri anlar ve kabul ederler.
  • C. Seyahate katılımlarını etkileyecek herhangi bir sağlık sorunu veya engeli bulunmamalıdır.
  • D. Rezervasyonu yapan kişi en az 18 yaşında olduğunu ve rezervasyonda adı geçen tüm kişiler adına yetkili olduğunu kabul eder. Ayrıca, rezervasyonda yer alan tüm kişiler adına tam yetkiye sahiptir; kurallar-koşullar, gizlilik politikası ve risklerin rezervasyondaki diğer kişiler tarafından anlaşıldığını ve onaylandığını kabul eder. İlgili durumlarda, rezervasyonu yapan kişi, kişisel verileri kendi adına ve rezervasyonda yer alan diğer kişiler adına paylaşma hakkına sahiptir.
  • E. Şirket, rezervasyon onaylanmadan ve sözleşme yürürlüğe girmeden tur fiyatlarını artırma veya azaltma hakkını saklı tutar.
  • F. Şirket gerekli gördüğü durumlarda rezervasyonu iptal etme hakkını saklı tutar ve bu durumlarda iletişim önceliği e-posta olacaktır.
  • G. Herhangi bir nedenle sizinle iletişime geçemezsek, güncel iletişim bilgilerini sağlamak sizin sorumluluğunuzdadır.
  • H. Kendi kendine rehberli turlarda, tura dahil olan hizmetler web sitemizde belirtilir ve ödediğiniz fiyata dahildir. Bunun dışında oluşabilecek ek masraflar sizin sorumluluğunuzdadır. Firma, talep etmeniz durumunda ihtiyacınız olan en uygun hizmeti verebilmek için gerekli desteği sağlamaya çalışacaktır.
  • I. Bazı durumlarda alacağınız hizmetlerle ilgili fiyat artışı olabilir. Bu durumlarda fiyat koruma politikamız devreye girer ve depozito öderken üzerinde anlaşılan fiyat dışında ek bir ücret talep edilmez.

3- Ödeme

Ödemeler, seyahat başlangıç ​​tarihinden en geç 45 gün önce tarafımıza yapılmalıdır. Online ödeme ve banka transferi yoluyla ödeme kabul ediyoruz. Ücretin tamamının son ödeme tarihine kadar ödenmemesi durumunda rezervasyonu iptal etme hakkımız saklıdır. Mevduat ve bakiye ödemeleri aynı para biriminde yapılmalıdır.

4- Rezervasyon değişikliği

Onaylanmış bir grup turu, seyahatin başlangıcından 45 gün öncesine kadar ücretsiz olarak aynı tur için farklı bir tarihte değiştirilebilir. Rehbersiz turlarda talep edilen tarihe göre ücretlerde farklılıklar olabilir, bu durumda ek ücret alınabilir. Tarafımızdan veya tedarikçilerimiz tarafından alınan iade edilmeyen ücretler hariç, değişikliklerin gönderilmesi için bir kredi kontrolü talep edilebilir. Kredi çekleri nakde çevrilemez ve 15 ay içerisinde kullanılmalıdır. Yeni turun maliyeti kredi kontrolünden düşükse herhangi bir geri ödeme yapılmayacaktır.

Rezervasyon Transferi

Tura katılamayacağınız ve makul gördüğümüz durumlarda aşağıdaki koşullara bağlı olarak seyahatinizi başka bir kişiye devredebilirsiniz.
• Aktarılacak kişinin bilgilerini eksiksiz iletmek ve tur için gerekli tüm şartları yerine getirmek.
• Seyahat başlangıcından en geç 7 gün önce bilgilendirilmek.
• Uçak bileti veya ek hizmetler satın alınmışsa, değişikliğin tüm maliyeti karşılanacaktır.
• Devralan, tur ile ilgili tüm kural ve koşulları kabul eder.

5- İptal Politikası
Seyahatinizi iptal etmek isterseniz, iptal politikası ücretleri ve ücretleri uygulanacaktır. Ücretler, iptal eden kişi başına seyahat fiyatının yüzdesi olarak uygulanır. Aşağıda gösterilen fiyatlar çoğu seyahat için geçerlidir, ancak bazı turlarda tedarikçilerimiz tarafından iptal edilemeyen ücretler uygulanmaktadır. Bu hizmetler için ekstra kesintiler uygulanabilir. Böyle bir durumda rezervasyonunuz sırasında bilgilendirileceksiniz.

• Seyahat başlangıcından 90 gün önce yapılan iptallerde %20 kesinti uygulanır.
• Tur başlangıcından 30 – 90 gün önce yapılan iptallerde %40 kesinti uygulanır.